Наша компанія готова представити вам нову послугу пошук витоку води під землею, у квартирах та будинках у Полтаві. Акустичний моніторинг інженерних мереж водопостачання — це новий метод обстеження трубопроводів, які функціонують під високим тиском, шлях до яких ускладнений покривом ґрунту, води або будівельними конструкціями. У процесі життєвого циклу трубопроводів утворюються робочі дефекти — витончення стінок труб, тріщини, порушення герметичності з’єднань, що призводить до витоку води. Це, своєю чергою, призводить до збільшення обсягу використаного ресурсу та додаткових витрат на комунальні послуги.
Актуальне завдання пошуку витоку води у трубах, що подають питну чи технічну воду, а також у магістралях теплопостачання, без проблем вирішують фахівці компанії «KONMAX» за допомогою сучасного обладнання. Обладнання дозволяє вести пошук витоку води під землею та точно визначати місце витоків води у підземних трубопроводах. Якщо показники витрат води безпідставно збільшені, а видима частина магістралі функціонує нормально, тоді вам необхідна послуга пошуку дефектів трубопроводу термо-акустичним витокошукачем, яку надає наша спеціалізована сантехнічна компанія. Ми гарантовано допоможемо вам вирішити проблему витоку води швидко та ефективно, з мінімальними витратами.
Щоб викликати сантехніка у Полтаві для пошуку витоку води під землею, у квартирах та будинках, слід залишити заявку за телефоном +38 (095) 376 21 46. Виклик майстра цілодобово та без вихідних.
Основні можливості пошуку витоку води у квартирах та будинках:
- пошук витоку води під землею та основи акустичних методів локалізації витоків;
- почергове обстеження в нічному режимі логером шуму та частоти великих ділянок мереж на предмет локалізації прихованих витоків;
- точний пошук витоків на металевих та неметалевих трубопроводах за допомогою гібридного корелятора;
- електроакустичним методом — методом пошуку наземними мікрофонами, акустичними системами пошуку витоків;
- трасопошук металевих та неметалевих трубопроводів, а також врізок;
- вимір витрати води двоканальним витратоміром на трубопроводах діаметром 80—1400 мм;
- робота системи моніторингу тиску.
Як проводиться пошук протікань
Суть технології пошуку джерел протікання полягає в тому, що вода, яка витікає з дефектних зон, створює акустичні шуми, які можна буде зафіксувати на приладі в самому трубопроводі або з поверхні ґрунту. Для вловлювання сигналу вздовж індиційованих ділянок у штатних точках доступу (гідранти, клапани) встановлюються реєстратори та датчики, здатні вловлювати вібрацію, створену акустичними сигналами від протікання.
Місце витоку виявляється за сплесками сигналу у смузі частот, що залежить від типу трубопроводу, його конфігурації та умов прокладки.
Усі сигнали, що реєструє акустичний датчик, передаються через спеціальні канали зв’язку GPRS, 3G або по SMS на мікрофон оператора для подальшої обробки. Мікрофон із технологією широкосмугового визначення низькочастотних шумів дозволяє визначати місця «тихих» витоків і фіксувати дефектні зони на початковій стадії руйнування стінок труб.
Результати обстеження виводяться на дисплей із функцією миттєвого заморожування сигналу, для можливості його точної інтерпретації. Оператор у навушниках рухається з витокошукачем вздовж магістралі, прослуховуючи сигнали та фіксуючи отриману з дисплея інформацію. Таким чином, швидка та точна діагностика труб за допомогою акустичного обладнання дозволяє виявити витік води на ранній стадії, до того, як вона перетвориться на аварію на тепломережах або магістралях водопостачання.
Чому варто замовити послугу пошуку прихованих витоків води у нас
Комунальні служби та приватні особи, які потребують профілактичної діагностики мереж водопостачання та опалення у Полтаві, можуть скористатися послугами пошуку протікань акустичним витокошукачем у компанії «KONMAX».
Ми пропонуємо ефективні та доступні послуги, які дозволять замовнику:
- Організувати швидкий та точний пошук витоку води у трубах із застосуванням безруйнівної технології акустичного обстеження;
- Мати уявлення про робочі характеристики трубопроводів для можливості планування поточного ремонту, запобігання аваріям у системах водопостачання та тепломережах;
- Отримати на руки документальне підтвердження виявлених дефектів трубопроводів для можливості ефективного та економного проведення ремонтних робіт.
Замовити у професійного виконавця усунення несправностей інженерних мереж за доступною ціною. Дізнатися більш детальну інформацію про пошук витоку води та додаткові послуги у «KONMAX» можна за контактними телефонами, які представлені на сайті нашої компанії.
Основний недолік акустичних витокошукачів полягає в неможливості або в низькій ефективності їх застосування при тисках у трубопроводах менше 2 Атм. та висока чутливість до акустичних перешкод. В умовах міста найбільше незручностей у роботі створює автотранспорт, заважають шуми від кондиціонерів, потужних вентиляторів, ремонтно-будівельних робіт і т.д. Пояснюється це тим, що безліч джерел перешкод створюють у ґрунті поперечні коливання, в тому ж діапазоні частот, в якому поширюється через шар ґрунту основна потужність акустичного шуму течії.
Акустичний кореляційний витокошукач: принцип роботи
Датчики “кореляційних” витокошукачів встановлюються безпосередньо на трубопровід у місцях службового доступу до нього по обидва боки витоку. Відстань між датчиками може становити кілька сотень метрів. До металевої поверхні трубопроводу обидва вібраційні датчики кріпляться за допомогою магнітних тримачів. Акустичні шуми витоку викликають вібрацію стінок трубопроводу, що вловлюється датчиками.
Шум витоку води проходить трубою в одному та протилежному напрямку від дефекту з однаковою швидкістю. Якщо місце витоку води на одній відстані від обох сенсорів, то шумові картини від них будуть абсолютно однаковими. Якщо ж сенсори знаходяться на протилежному проміжку від дефекту, то на шумових показниках з’явиться “затримка” (її порядок — це частки секунди). У датчиках вібрація трубопроводу перетворюється на електричні сигнали, які після посилення та фільтрації передаються по радіо або по кабелю до центрального обчислювального блоку оператора.
Переваги “кореляційних” витокошукачів
На відміну від акустичних витокошукачів, кореляційні витокошукачі практично не чутливі до акустичних перешкод на поверхні ґрунту, і що особливо важливо — до шумів від автотранспорту. Датчики кореляційних витокошукачів розташовуються всередині колодязів, гідрантів або в підвалах будинків, де акустичні перешкоди, суттєві для акустичних витокошукачів, практично відсутні. Чутливість кореляційних витокошукачів, на відміну від чутливості акустичних, не залежить від глибини залягання трубопроводу.
Недоліки “кореляційних” витокошукачів
За аналогією з акустичним датчиком, пошук витоку води в квартирах та будинках за допомогою кореляційних неефективний або марний при тиску у трубопроводі менше 2 Атм. На показання кореляційних витокошукачів сильно впливають акустичні шуми, які передаються на трубопровід, що діагностується: витрати від споживання води, робота насосів, шуми від сопел елеваторів, що звужують шайб, протікання через негерметичності в запірній арматурі, не повністю відкриті або не до кінця закриті засувки.
Наостанок хочеться сказати, що визначення точного місця витоку у водопровідних мережах, вимагає насамперед великого досвіду від персоналу, застосування приладових комплексів та методик застосування у різних практичних випадках. Дуже часто керівництво комунальних служб не приділяє належної уваги питанням навчання роботи на обладнанні з пошуку прихованих витоків, вважаючи, що достатньо придбати лише прилади. Обладнання настільки добре, наскільки добре навчений персонал працює з ним! Замовляючи послугу пошук витоку води під землею в Полтаві, ви гарантовано отримаєте результат та гарантію на виконану роботу!