Монтаж теплої підлоги повинен проводитися безпосередньо на підготовлену підлогу. Потрібно прибрати все сміття і вирівняти поверхню горизонтальної площини. Перепад не повинен бути більше 0,5 см. Полтавська сантехнічна фірма “KONMAX” надає цілий спектр послуг, доцільно заміни теплових систем і радіаторів у приватних будинках, квартирах.
Безумовно, під час монтажу теплої підлоги ми використовуємо тільки якісні матеріали. Тому даємо гарантію 2 роки на всі надані послуги. Наша фірма пропонує доступні ціни на встановлення радіаторів і систем опалення, тому, звернувшись до нас, ви гарантовано залишитесь у плюсі і отримаєте доброчесну, відмінну, опалювальну систему.
Технологія підігріву підлог стає досить популярним видом опалення по Полтаві. У принцип роботи входить: зверху встановлюється труба, якою циркулює гаряча вода. Тепловим джерелом підігріву підлоги є котел (газовий) або центральне опалення. Таку технологію краще використовувати в поєднанні з котлом, щоб уникнути проблем в опалювальний сезон.
Перелік робіт при монтажі теплої підлоги
Наша компанія готова надати вам перелік виконуваних робіт:
1. Системи автономного опалення:
- Монтаж котла (газового, твердопаливного, дизельного, електро);
- Установка батарей панельного виду;
- Установка радіаторів опалення (біметалевих, алюмінієвих, металевих);
- Пристрій системи «Тепла підлога».
2. Монтаж систем водопостачання:
- Трубопроводів (залізних, мідних, металопластикових, поліпропіленових);
- Внутрішньої каналізації будівлі;
- Насосне оснащення.
Ми готові надати вам гарантію з проектування планів квартир, будинків або офісних приміщень. У нас використовується тільки передове обладнання, матеріали і роботи “під ключ”.
Щоб викликати сантехніка в Полтаві для монтажу теплої підлоги, слід залишити заявку за телефоном +38 (095) 376 21 46. Виклик майстра цілодобово та без вихідних.
Принцип дії теплої підлоги
Монтаж теплої підлоги – це один з найсучасніших варіантів самостійного обігріву приміщення. Замінює всім відомі конвектори і радіатори. Що собою являє цей пристрій: це система з трубопроводу, викладена по всій площі підлоги. Труби наповнені гарячою водою. Розташовується між бетонною або дерев’яною основою і підлоговим покриттям.
Підлога складається з полімерних труб, якими циркулює тепла рідина, що надходить або з центрального опалення, або з газового котла. Від того, що нагрівається підлога, тепло потім розподіляється по всій кімнаті, і в ній стає тепло. Але пам’ятайте, що такий вид обігріву можливий найчастіше в приватних будинках, оскільки в квартирах можуть виникнути проблеми з пошкодженням труб.
Переваги та недоліки водяної теплої підлоги
Звичайно ж, ця система має багато позитивних моментів:
- Економія. За рахунок такої підлоги в будинку знижується споживання електроенергії на 20-30%. Якщо цей вид обігріву буде встановлено в приміщенні з високими стелями, тоді економія може досягати 50%, за рахунок того, що прогрівається повітря на 2 м від рівня підлоги.
- Комфорт. Завдяки такому підігріву приміщення, в ньому створюється оптимально комфортний обігрів одразу всього простору. Завдяки цьому зберігаються температурні умови, що підходять для здоров’я людини. Тим більше, по теплій підлозі дуже приємно ходити босоніж, а також грати з дітьми.
- Безпека. Приховані нагрівальні елементи дають можливість всього простору навіть для найменших, оскільки відсутня загроза поранитися або отримати опік, як, наприклад, це може бути з іншими теплоносіями.
- Зовнішній вигляд. Відсутні видимі системи опалення, які заважають, псують зовнішній вигляд і про них можна поранитися. Ви можете вільно пересуватися кімнатою, робити перепланування і не боятися перешкод.
Звичайно ж, де є переваги, є і недоліки:
- Монтаж теплої підлоги. Ця конструкція встановлюється тільки на підготовлену заздалегідь підлогу і є системою з кількох шарів матеріалу.
- Ймовірність пошкодження (протікання). Якщо виникла проблема з протіканням у теплій водяній підлозі, для її усунення доведеться піднімати підлогу повністю.
- Дублювання системи теплої підлоги додатковими приладами обігріву. Що це означає? А це означає, що підлога не може бути єдиним джерелом обігріву приміщення. Це можливо тільки в тому випадку, коли у вас добре утеплений будинок (щільні двері, вікна, утеплені стіни).
Але все одно в будинку є місця, де монтаж теплої підлоги просто неможливий. Наприклад, сходи або маленький коридор. У такому разі вам без конвектора або радіатора просто не обійтися. Встановлена тепла підлога з дотриманням усіх норм і правил дає вам гарантію тривалого та оптимального додаткового обігріву вашого будинку.
Варіанти монтажу теплої підлоги
Бетонна система
Зрозуміло, це найпоширеніший варіант монтажу теплої підлоги. Коли на раніше підготовлену підлогу використовується розподільчий шар цементно-піщаної стяжки. На підлогу кладеться шар гідроізоляції, потім шар теплоізоляції. Потім кріпляться додаткові труби. Після цього заливається несучий шар із цементно-піщаної суміші, яку доповнює пластифікатор. Фінальним етапом є укладання підлогового покриття поверх опалювальної системи. Як верхній шар ви можете використовувати плитку, ламінат, паркет.
Полістирольна система
Менш складною вважається монтаж теплої підлоги на основі теплоізоляції полістирольних плит. Форма у вигляді опуклих кіл дозволяє зручніше і швидше укладати труби. За допомогою замків, які є на краях плит, можна надійно з’єднати плити між собою. Установка і фіксація проводяться укладанням труб між пазами опуклостей плити. Потім кладуться теплопоширювальні пластини. І фінальний штрих: укладається підлогове покриття.
Дерев’яна система
У цій системі опорою служать обрізна дошка, дерев’яна плита, фанера. Цей матеріал розпускають на необхідні шматки і з проміжками під труби укладають на підлогу. Зверху закріплюються спеціальні пластини з омега-подібними пазами під труби, що нагріваються. Потім усе покривається поліетиленовою плівкою. Далі все закріплюється.